• اخبار

اجرای برنامه های شاد و مفرح گروه هنری پیام مهر استان تهران در شهرستان زلزله زده اسلام آباد غرب

اجرای برنامه های شاد و مفرح گروه هنری پیام مهر استان تهران در شهرستان زلزله زده اسلام آباد غرب

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرماشاه ، گروه هنری پیام مهر استان تهران در راستای طرح سرزمین همدلی ویژه مناطق زلزله زده در شهرستان اسلام آباد غرب به اجرای برنامه های شاد و مفرح پرداختند.

در ابتدای این برنامه خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با تقدیر و تشکر از حضور مردم منطقه شرف آباد از حضور هنرمندان استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نهران به خاطر اعزام هنرمندان تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه به طرح سرزمین همدلی اشاره و بیان داشت : یکی از تدابیر ارزنده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح سرزمین همدلی است که با هدف شور نشاط و امید آفرینی در مناطق زلزله زده در حال برگزاری است.

تمری از مشارکت خانه کارگر شهرستان اسلام آباد غرب، فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه اسلام آباد غرب ، انجمن نمایش شهرستان که در برگزاری این برنامه تلاش و کوشش کردند تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه این مراسم گروه هنرمندان پیام مهر به اجرای برنامه های متنوع پرداختند و با استقبال خوب مردم مواجه شد.

حبیبی سرپرست گروه پیام مهر گفت : حادثه زلزله غرب کشور در استان کرمانشاه بسیار دلخراش بود و لذا حضورشان در بین مردم یک ادای تکلیف و ظیفه بوده و بسیار خوشحال است که در جمع مردم خوب شرف آباد اسلام آباد غرب حضور پیدا کرده اند.

گفتنی است این هنرمندان صبح امروز نیز برای کودکان مهدکودک به اجرای برنامه پرداختند.

 

۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500