• اخبار

برگزاری فستیوال موسیقی مرصاد در شهرستان اسلام آباد غرب

برگزاری فستیوال موسیقی مرصاد در شهرستان اسلام آباد غرب

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، برگزاری فستیوال موسیقی مرصاد در شهرستان اسلام آباد غرب.

این فستیوال در مرداد ماه امسال با حضور ٦ گروه موسیقی  برگزار می شود.

تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب افزود : برنامه ریزی لازم برای برگزاری این رویداد صورت گرفته و در تلاش هستیم اولین دوره این فستیوال را به نحو شایسته ای با دعوت از گروههای موسیقی سطح استان برگزار نماییم.

تمری گفت : بخش خصوص مجری این فستیوال خواهد بود و حداکثر تلاشمان را بکار خواهیم گرفت تا از تصدی گری بخش دولتی در این جشنواره بکاهیم.

تمری خاطر نشان کرد :حماسه مرصاد مملو از ارزشهای انسانی و الهی و ایثار و ازخودگذشتگی است و نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت لذا در تلاش هستیم این نام را در تاریخ این سرزمین جاودانه کنیم. در ادامه وی گفت: قرار است این فستیوال به مدت ٢ الی ٣ شب در شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شود و لذا باید از ظرفیت بخش خصوصی برای هرچه باشکوهتر برگزار نمودن این جشنواره استفاده کرد.

وبرگزاری جشنواره تئاتر مرصاد در گستره ملی و فستیوال مرصاد را دو رویداد برای جاودانه کردن حماسه مرصاد ذکر و ابزار امیدواری کرد این دو رویداد بتواند هویت این حماسه بزرگ را بازآفرینی کند و ارزشهای آن را به نسل آینده انتقال دهد.

۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500