• اخبار

برگزاری کلاسهای اوقات فراغت تابستانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین

برگزاری کلاسهای اوقات فراغت تابستانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، کلاسهای هنری جهت اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان سالجاری (۱۳۹۷) در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برگزار میگردد.

نوذری-مسئول کلاسهای اوقات فراغت تابستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین گفت : با توجه به تعطیلی مدارس و شروع اوقات فراغت دانش آموزان به دوره های فرهنگی هنری تابستانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برگزار میگردد. مطمئناً هیچ چیز مانند فرهنگ و هنر نمی تواند اوقات فراغت دانش آموزان را غنی نماید و آنان را مهارت دهد تا بتوانند در رشته ای جدا از درس و تحصیل به کسب مهارت بپردازند و استعداد و توانایی های خود را بیابند.

وی همچنین در این راستا اعلام نمود : دانش آموزان عزیز می توانند در کلاس های تابستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین با رشته های قرآنی- خوشنویسی - نقاشی - نمایش و داستان نویسی ثبت نام و شرکت نمایند. این کلاس ها در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین مستقیماً تحت نظر مسئولین اداره با حضور مربیان مجرب برگزار خواهد گردید.والدین محترم می توانند جهت چگونگی برگزاری دوره ها و زمان و تاریخ شروع کلاس ها با شماره  ٠٩١٨٨٨٥٢٤٧٠ (نوذری) تماس حاصل نمایند.

 

 

 

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500