• اخبار

برگزاری مراسم عصر شعر در سوگ آفتاب جماران در شهرستان هرسین

برگزاری مراسم عصر شعر در سوگ آفتاب جماران در شهرستان هرسین
مراسم عصر شعر در سوگ آفتاب جماران در شهرستان هرسین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اجرایی- امام جمعه هرسین، ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، نجفیان-مسئول کانون بسیج هنرمندان هرسین و جمعی از شاعران و هنرمندان خوش ذوق هرسینی بمناسبت ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی-حضرت امام خمینی (ره) انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، در ابتدا هر یک از شاعران اشعار خود را در محضر حاج آقا اجرایی امام جمعه هرسین ارائه دادند. در ادامه به بحث راجع به مشکلات موجود در مسیر چگونگی توسعه فرهنگ و هنر در شهرستان پرداختند.

سپس ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین ضمن تسلیت بمناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و همچنین شبهای قدر و شهادت حضرت علی(ع) عنوان بیان نمود : در شهرستان هرسین تا بحال مراسمات فرهنگی هنری مختلفی انجام گرفته و سعی خواهیم کرد در گسترش فرهنگی آمیخته با اسلام و قرآن تلاش نماییم. همچنین خواستار همراهی و همکاری هرچه بیشتر هنرمندان عرصه های مختلف فرهنگی هنری هستیم. امید که بتوانیم در جهت هرچه غنی تر نمودن فرهنگ و هنر در جامعه شهرستان و شناساندن هنرمندان خوب و با استعداد هرسینی گام برداریم.

سپس حاج آقا اجرایی-امام جمعه هرسین نیز ضمن تسلیت بمناسبت وفات امام خمینی(ره) و شهادت حضرت علی (ع) عنوان داشتند: از همه شما شاعران و هنرمندان میخواهیم جلسات هنری خود را بصورت مداوم در طی سال پیگیری نمایند. شاید کمبود امکانات شهرستان موجب محدودیت هایی برای هنرمندان شده باشد اما رفع همین اشکالات هم فقط با همت هنرمندان برطرف خواهد شد.در واقع این هنرمندان هستند که فرهنگی را در جامعه برای مردم در معرض دید قرار میدهند.

در پایان جلسه نیز از شاعرانی که با موضوع جلسه ( ارتحال امام(ره) و تولید کالای داخلی) به ارائه اشعار خود پرداختند با لوح تقدیر و چندین جلد کتاب تقدیر بعمل آمد.

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500