• اخبار

نشست رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه با هنرمندان هرسینی

نشست رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه با هنرمندان هرسینی
نشست رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه با هنرمندان هرسینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،در ابتدای جلسه ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین ابراز داشت : حضور استاد عبداله جواری در بین همکاران این اداره و هنرمندان عرصه خوشنویسی مایه مباهات و افتخار است برای مجموعه شهرستان. امیدواریم هنرمندان عزیز شهرستانی از فرصت حضور جناب استاد در این سفر یکروزه بهره لازم را برده و از هنر و توان علمی ایشان بصورت الگویی نیکو استفاده نمایند.


سپس هر یک از حاضرین در جلسه به اظهار نظراتی پرداخته و در خصوص چگونگی رشد و رونق هنر خوشنویسی شهرستان بحث و تبادل نظر نمودند.

استاد جواری نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت هنرمندان هرسینی در زمینه خوشنویسی ابراز داشت : جای بسی افتخار و سربلندی است که شهرستان هرسین اینچنین هنرمندانی را در خود پرورش میدهد.امیدواریم بتوانیم هرچه بیشتر جهت به بار نشستن هنر این عزیزان قدم برداریم.همچنین از زحمات ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین که با هنرمندان همراهی نموده و در جریان توسعه این هنر در میان علاقمندان شهرستانی تلاش می نماید تشکر نمودند‌.از عباس الفتی-رییس انجمن خوشنویسان هرسین نیز بخاطر فعالیت در عرصه خوشنویسی شهرستان قدردانی کردند.

۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500