• اخبار

افتتاح نمایشگاه آثار خوشنویسی بمناسبت آزاد سازی خرمشهر

افتتاح نمایشگاه آثار خوشنویسی بمناسبت آزاد سازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،  نمایشگاهی از آثار خوشنویسان هنرمند هرسینی با عنوان "حدیث هنر رمضان" بمناسبت سالروز آزادی خرمشهر در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین افتتاح گردید.

این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اجرایی- امام جمعه هرسین،مهندس دارایی-بخشدار مرکزی، حاج عبدالله جواری-رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه بهمراهی رفیعی-رییس روابط عمومی انجمن خوشنویسان استان و استاد غلامی- نایب رییس انجمن خوشنویسان استان، غلامرضا ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، عباس الفتی-رییس انجمن خوشنویسان هرسین،تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و جمعی از هنرمندان خوش ذوق هرسینی دایر شد.

گفتنی است در این مراسم ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قبل از افتتاح نمایشگاه گزارشی از نحوه شکل گیری این نمایشگاه به حضار ارائه نمود. وی عنوان داشت : این نمایشگاه به همت شعبه انجمن خوشنویسان شهرستان و تعدادی از مربیان و هنرجویان با بیش از ٤٠ اثر هنری با موضوع (حدیث هنر رمضان) و بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر بمدت ١٠ روز در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برپا یم باشد که همه روزه در وقت اداری برای عموم علاقمندان با حضور ٢ نفر از مربیان جهت آموزش اولیه به متقاضیان قابل بازدید می باشد.

وی همچنین در ادامه بیان داشت : حضور استاد عبداله جواری-رییس محترم انجمن خوشنویسان استان در این نمایشگاه برگ زرین و افتخاری است برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و هنرمندان این عرصه هنری. در پایان نیز از همه مسئولین و شرکت کنندگان و هنرمندانی که در افتتاح نمایشگاه حضور داشتند تشکر و قدردانی نمودند.

از استاد جواری جهت حضور در میان هنرمندان شهرستانی با اهدای لوح تقدیر و کتابهایی نفیس و گلیم هرسین تشکر و قدردانی بعمل آمد.همچنین از دو تن از فعالین نمایشگاه (آقای صابر اوحدی و خانم کوثر اختیاری) که آثار ارزنده ای را ارائه نمودند تقدیر بعمل آمد.

۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500