• اخبار

برگزاری نمایشگاه "فتح تاریخ" با موضوع آزادسازی خرمشهر.

برگزاری نمایشگاه "فتح تاریخ" با موضوع آزادسازی خرمشهر.
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و دلاورمردیهای مردان و زنان غیور این سرزمین در عملیات ببت المقدس، نمایشگاهی با عنوان "فتح تاریخ" در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و دلاورمردیهای مردان و زنان غیور این سرزمین در عملیات ببت المقدس، نمایشگاهی با عنوان "فتح تاریخ" در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

در افتتاحیه مراسم، کماسی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی ضمن خیرمقدم و تبریک سالروز پیروزی عملیات بیت المقدس، برگزاری این نمایشگاه را در راستای برنامه های فرهنگی هنری شهرستان ودر غالب عکس و شرح وقایع عملیات تا فتح خرمشهر از زبان رزمندگاه و وصایای شهدای این عملیات و همچنین روایت رسانه ها و خبر گزاری های داخلی و خارجی از این پیروزی، و با هدف آشنایی نسل جوان انقلاب با ایثارگریها و جانفشانی های رزمندگان در روزهای مقاومت شهر خرمشهر دانستند.

صفدری امام جمعه شهرستان سنقر نیز ضمن تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اهمیت و توجه به این رویداد مهم، فتح خرمشهر را به گفته امام خمینی(ره) فتح تمام ارزشها دانستند، وتاکید داشتند قطعا برگزاری چنین نمایشگاههایی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره رویدادهای مهم انقلاب و  آشنایی آحاد جامعه با حماسه سازیهای رزمندگان این سرزمین مفید و ارزشمند خواهد بود.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه علاوه بر امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار ، جانشین فرماندهی سپاه ناحیه ،فرماندهی نیروی انتظامی و جمعی از روسای ادارت ومسئولین شهرستان سنقر نیز حضور داشتند.

 این نمایشگاه در قالب٤٠قطعه عکس از عملیات بیت المقدس به مدت ٧روز در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد واقع در شهرک شهرداری آماده بازدید علاقمندان میباشد.

۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500