• اخبار

بازدید رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه از مکان آموزشی خوشنویسان شهرستان هرسین

بازدید رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه از مکان آموزشی خوشنویسان شهرستان هرسین
عبداله جواری-رییس انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه در روز پنج شنبه مورخه ۹۷/۳/۳ از محل کلاس و اتاق انجمن خوشنویسان هرسین بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، در این بازدید رفیعی-رییس روابط عمومی انجمن خوشنویسان استان، استاد غلامی-نایب رییس انجمن خوشنویسان استان، ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و الفتی-رییس انجمن خوشنویسان هرسین نیز حضور داشتند.

رییس انجمن خوشنویسان استان ضمن حضور در محل برگزاری کلاس های آموزشی خوشنویسان در بین هنرجویان این رشته فاخر هنری حضور پیدا کرد و ضمن بررسی وضعیت چگونگی فعالیت شعبه انجمن خوشنویسان هرسین با هنرجویان به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه برگزاری کلاسهای آموزشی،‌مشکلات و نقاط قوت در مسیر این هنر اصیل پرداخت.

وی در این دیدار ابراز داشت: شهرستان هرسین با توجه به وجود هنرمندان پیشکسوت در این رشته یکی از شهرستان های فعال در هنر خوشنویسی می باشد و یکی از عوامل تأثیر گذار که باعث رونق بخشیدن به انجمن خوشنویسان در شهرستان شده است همین نیروهای فعال و پیشکسوت عرصه هنرهای تجسمی می باشد که با تعامل شایسته با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین جایگاهی ویژه را برای خود رقم زده اند و این موضوعی ارزشمند و باعث افتخار می باشد.

۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500