• اخبار

تشکیل کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی در شهرستان اسلام آباد غرب

تشکیل کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی در شهرستان اسلام آباد غرب
با مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از تشکیل کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی برای ارتقاء فرهنگ عمومی شهرستان ذیل شورای فرهنگ عمومی شهرستان خبر دارد.

 خسرو تمری دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب با اشاره به اهمیت رسانه در ارتقاء توسعه شاخصه های توسعه بیان داشت : از انجا که نقش رسانه ها در حوزه فرهنگ عمومی یک نقش تاثیر گذار و حیاتی است تشکیل کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی می تواند بستر ساز پویایی فرهنگ عمومی شهرستان باشد.وی افزود : به زودی کارگروه رسانه و فرهنگی عمومی به عنوان زیرمجموعه شورای فرهنگ عمومی تشکیل خواهد شد و از همه علاقه مندان به خوزه رسانه و فرهنگ عمومی دعوت خواهد شد در این کارگزوه حضور موثر داشته باشند.

وی در ادامه افزود : این کارگروه با هدف بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای اصلاح رفتارها در حوزه عمومی و ارتقاء فرهنگ عمومی و تقویت باورهای دینی و ارزشی جامعه تشکیل می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب افزود : رسانه ها مهمترین ابزار فرهنگ سازی و مهمترین ابزار برای ارتقاء فرهنگ عمومی هستند و بدون رسانه ها نمی توان بسترهای ارتقاء فرهنگ عمومی را فراهم ساخت.

 

۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500