• اخبار

بررسی مشکلات مالی و بیمه ای هنرمندان اسلام آباد غرب با حضور قائم مقام صندوق اعتباری هنر کشور

بررسی مشکلات مالی و بیمه ای هنرمندان اسلام آباد غرب با حضور قائم مقام صندوق اعتباری هنر کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، نشست صمیمی اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان اسلام آباد غرب با منصور وحیدی فر قائم صندوق اعتباری هنر کشور مشکلات بیمه ای و مالی هنرمندان بررسی شد.

درابتدای این نشست خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مشکلات هنرمندان اشاره و بیان داشت : اسلام آباد غرب در حوزه فرهنگی و هنری نیازمند توجه بیشتری است و هنرمندان این شهر نیز نیازمند توجه بیشتری است. 
وی افزود : انتظار می رود شهرستان زلزله زده اسلام آباد غرب که صدمات زیادی در زلزله دیده مورد توجه قرار گیرد و این امر مستلزم نگاه ویژه صندوق اعتباری هنر به شهرستان های مظلوم به ویژه اسلام آباد غرب است. 
تمری به مشکلات هنرمندان اشاره و بیان داشت : بخش  عمده ای از هنرمندان  شهر فاقد پوشش بیمه ای و بیمه تکمیلی هستند و از حمایت صندوق برخوردار نمی باشند و انتظار می رود که صندوق با تایید هنرمندانی که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد هنرمندان این شهر را مورد توجه و حمایت قرار دهد. 
در ادامه این جلسه منصور وحیدی فر  قائم صندوق اعتباری هنر کشور به بیان مشکلات هنرمندان اشاره و بیان داشت : ما به دنبال آن هستیم تا گوشه ای از مشکلات هنرمندان را کاهش بدهیم و با حضور خود در شهرستانها از ظرفیت صندوق به سود مناطق محروم استفاده بکنیم. 
وی افزود : صندوق آمادگی آن را دارد تا در صورت تایید هنرمندان از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نسبت به موضوعات بیمه ای و سایر موارد اقدام نمایند. 
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500