• اخبار

افتتاح خانه فرهنگ و هنر نابغه

افتتاح خانه فرهنگ و هنر نابغه
با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه خانه فرهنگ و هنر نابغه افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه خانه فرهنگ و هنر نابغه  در شهرستان سرپل ذهاب افتتاح گردید.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی با اشاره به اهمیت فعالیتهای فرهنگی و هنری در تربیت صحیح کودکان گفت: نهادینه سازی هنجارهای جامعه از طریق فعالیتهای متنوع فرهنگی و هنری برای کودکان از جذابیت ویژه ای برخوردار بوده و باعث می گردد آنها هرچه بیشتر به سمت اینگونه برنامه ها تمایل یابند.

ایشان افزود: تنوع فعالیتهای فرهنگی و هنری کودکان را یا اصول و ارزشهای جامعه آشنا می سازد که این موضوع از اهمیت ویژه ای در برنامه ریزی های بلند مدت دارد. 

همزمان با افتتاح این خانه فرهنگی و هنری برنامه های متنوعی اجرا گردید که اجرای سرود ملی توسط گروه سرود دخترا نوجوان و همچنین اجرای سرود توسط گروه سرود پسران نوجوان؛ برپایی نمایشگاه غذاها و شیرینی سنتی و کلاس آموزش نقاشی از جمله آنها بود.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500