• اخبار

کانون های مساجد برای ثبت نام در سامانه سجا اقدام کنند

کانون های مساجد برای ثبت نام در سامانه سجا اقدام کنند
با توجه به راه اندازی سامانه سجا برای شفاف سازی فعالیت های فرهنگی هنری در کشور، کانون های مساجد شهرستان سرپل ذهاب باید نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با توجه به راه اندازی سامانه سجا برای شفاف سازی فعالیت های فرهنگی هنری در کشور، کانون های مساجد شهرستان سرپل ذهاب باید نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب با اعلام این خبر گفت: با توجه به راه اندازی پورتال جامع کانون های فرهنگی وهنری مساجد کشور با عنوان سامانه سجا، تمامی مسئولان کانون های فرهنگی و هنری باید با مراجعه به سایت https://bachehayemasjed.ir/user/login  نسبت به ثبت نام در سامانه سجا اقدام کنند.

مهدی بساطی افزود: با توجه به راه اندازی این سامانه، حمایت های ملی و اختصاص بودجه به کانون ها و سایر اقدامات مربوط به کانون ها، بر این اساس صورت می گیرد بنابراین مسئولان کانون ها باید با مراجعه به این سامانه و تکمیل اطلاعات درخواست شده مراحل ثبت نام در این سایت را انجام دهند.

بساطی خاطر نشان کرد: ایجاد شبکه اطلاع رسانی و ارتباطی بین کانونی، تسریع فرآیند بازرسی و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه از طریق کارآمد شدن فرآیند ها، بررسی و ارزیابی وضعیت موجود کانون ها و خدمات ارائه شده از نظر کمی و کیفی، انجام کار در یک ساختار تشکیلاتی و جلوگیری از اعمال نظر سلیقه ای و مشخص شدن فرآیند انجام امور از جمله مزایای راه اندازی سامانه سجا است.

 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500