• اخبار

اختتامیه نمایشگاه نقاشی استاد طاهریان در شهرستان اسلام آباد غرب

اختتامیه نمایشگاه نقاشی استاد طاهریان در شهرستان اسلام آباد غرب
مراسم اختتامیه نمایشگاه نقاشی استاد حبیب الله طاهریان و هنرمندان نقاشی اسلام آباد غرب برگزار و از زحمات استاد حبیب الله طاهریان هنرمند برجسته اسلام آباد غرب تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم گویی به حضار در مراسم، از زحمات استاد حبیب الله طاهریان به عنوان هنرمند برجسته رشته نقاشی اسلام آباد غرب تقدیر و تشکر ویژه نمود و بیان داشت: اسلام آباد غرب را باید با چهره های برجسته هنری آن شناخت و این چهره ها ظرفیت مناسبی برای فرهنگ و هنر این دیار هستند . 

وی بیان داشت : برای معرفی جایگاه تمدنی و فرهنگی یک شهر و یک نقطه ، مفاخر و بزرگان آن شهر معرفان خوبی برای معرفی آن شهر هستند و بدون شک استاد حبیب الله طاهریان و دیگر بزرگان این شهر از آندسته چهره هایی هستند که می توانند جایگاه اسلام آباد غرب را در سطح کشور معرفی کنند. 

وی به جایگاه هنر در شهرستان اسلام آباد غرب اشاره و بیان داشت : اسلام آباد غرب ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد و می توان از این ظرفیت و استعداد برای رشد و پیشرفت این شهر استفاده کرد . 

در ادامه این مراسم استاد حبیب الله طاهریان از زحمات دست اندرکاران این مراسم تقدیر و تشکر کردند. 

در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات شرکت کنندگان در نمایشگاه تقدیر بعمل آمد و با تعدادی از هنرمندان از زحمات استاد طاهریان تقدیر و تشکر نمودند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز با اهداء تقدیر نامه از سالها زحمت این استاد برجسته قدردانی نمودند. 

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500