• اخبار

برگزاری جلسه نهایی هماهنگی جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین

برگزاری جلسه نهایی هماهنگی جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین
آخرین جلسه هماهنگی جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، روز پنج شنبه مورخه ۹۷/۲/۶ جلسه نهایی هماهنگی جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین با حضور دکتر امیر شاه آبادی-فرماندار شهرستان هرسین، مظفر تیموری-معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه،محمدرضا درند-رییس انجمن نمایش استان کرمانشاه و جمعی از روسای ادارات سطح شهرستان و هنرمندان عرصه نمایش تشکیل گردید.

دکتر شاه آبادی ضمن ابراز اینکه این جشنواره موجی از شور و نشاط را در میان مردم ایجاد خواهد کرد، عنوان نمود : تئاتر را میتوان یکی از عوامل گسترش و توسعه فرهنگ هر کشوری دانست، حال آنکه ما آنرا در شهرستان خود به مردم عرضه خواهیم کرد.این جشنواره از رویدادهای مهم فرهنگی در این شهرستان خواهد بود که در هفته آینده تمام ارگانها و نهادها را درگیر خواهد ساخت.

تیموری-معاونت هنری سینمایی اداره کل نیز از برگزاری این جشنواره ابراز خرسندی نموده و اعلام داشت : این شهرستان در تمام زمینه ها همیشه حرفی برای گفتن داشته است و اکنون جشنواره تئاتر فرصت مناسبی است که شخصیت ها و هنرمندان کشوری در این شهرستان حضور یابند. 

در اامه ترمیم و آماده سازی مکانهای فرهنگی هنری را تا پایان سالجاری جهت ارائه به مردم و هنرمندان هرسینی را وعده داد.

ملکیان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین هم با توجه به صحبت مقام معظم رهبری بیان داشت: تئاتر هنری است با تاثیری ماندگار که با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری "تئاتر منبر است بلکه فراتر از منبر". این جشنواره با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار می گردد. امید که بتواند آنرا تحقق بخشد.

محمدرضا درند-رییس انجمن نمایش استان کرمانشاه با توجه به حساسیت اجرای جشنواره ابراز نمود: این جشنواره و اجراهای آن رویدادی بسیار مهم و نادر برای شهرستان و استان می باشد که ما از شهرداری و شورای شهر بعنوان یکی از بازوان اصلی این مراسم انتظار داریم که حضوری مداوم و مستمر در این زمینه داشته باشند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500