• اخبار

برپایی نمایشگاه راهیان نور در یادمان شهدای بازی دراز

برپایی نمایشگاه راهیان نور در یادمان شهدای بازی دراز

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، بمناسبت فرا رسیدن حماسه صعود به بازی دراز، نمایشگاه راهیان نور در محل یادمان شهدای بازی دراز برپا گردید.

هر ساله بمناسبت گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین بازی دراز، سرپل ذهاب میزبان کاروانهای راهیان نور از سراسر کشور است که به یاد و خاطره شهدای گرانقدر این منطقه به ارتفاعات بازی دراز صعود می کنند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب نیز بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از ایثارگری های فرزندان غیور ایران اسلامی و همزمان با صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز اقدام به برپایی نمایشگاه راهیان نور در یادمان شهدای بازی دراز و همچنین برپایی دروازه ورود به این منطقه نموده است.  

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: بازی دراز را انسانهایی فتح کردند که بلتدترین ارتفاعات جغرافیایی در برابر ایمان و اراده آنها سر تعظیم فرود آورده بود. 

مهدی بساطی، حرکت در مسیر نورانی فرهنگ ایثار و شهادت را مایه افتخار و سربلندی دانسته و افزود: نمایشگاه راهیان نور منعکس کننده گوشه ای از ارادت مردم ایران به فرهنگ شهادت و انسانهایی است در این مسیر از همه هستی خود گذشته اند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500