• اخبار

آئین تجلیل و نکوداشت مقام مسعود صادقی، استاد برجسته خوشنویسی

آئین تجلیل و نکوداشت مقام مسعود صادقی، استاد برجسته خوشنویسی
مراسم تجلیل و نکوداشت استاد صادقی در اسلام آباد غرب برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، برگزاری آئین تجلیل و نکوداشت مقام مسعود صادقی، استاد برجسته خوشنویسی در اسلام آباد غرب ، با حضور رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، مظفر تیموری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، صادقی دادستان کرمانشاه، افشین کریمی فرماندار اسلام آباد غرب، استاد عبدالله جواری مسئول انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه و جمعی از هنرمندان عرصه های مختلف هنری در مجتمع فرهنگی غدیر اسلام آباد غرب برگزار گردید.

 در ابتدای این مراسم تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهرستان اسلام آباد غرب  هدف از نکوداشت شخصیت های فرهنگی هنری را شناخت هرچه بیشتر هنر و هنرمند دانست و تجلیل از این عزیزان را نه تنها وظیفه دستگاههای فرهنگی بلکه باید فراگیر شود.

در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین جعفری  بیان داشت : از ابتدای سال ٩٧ بنا داریم آئین های نکوداشت هنرمندان عرصه های مختلف هنری را در برنامه های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشیم که هنر و هنرمند مانا و ماندگارند.

استاد روح الله شرفی از شاعران ولایتمدار شهرستان نیز اشعاری را در وصف مسعود صادقی و آثار و خطوط ماندگارش قرائت نمودند و پس از آن دکتر افشین کریمی فرماندار اسلام آباد غرب نیز این مجلس را مجلسی برای بزرگداشت سال ها تلاش بی وقفه این شخصیت فرهنگی هنری دانستند.

در ادامه مظفر تیموری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه   ضمن بیان سخنانی در تکریم مسعود صادقی، خود را حامل پیام محمد حسین ساکت نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تجلیل مقام استاد مسعود صادقی دانست و پیام ایشان را قرائت کرد.

در پایان از پوستر نکوداشت و تجلیل از استاد کیومرث بهرامی مسئول انجمن خوشنویسان ایران شعبه اسلام آباد غرب نیز  رونمایی گردید.


 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500