• اخبار

دیدار هنرمندان شهرستان سنقر با فرماندار

دیدار هنرمندان شهرستان سنقر با فرماندار
منتخبی از اهالی فرهنگ و هنر شهرستان سنقر طی دیداری با فرماندار شهرستان، در رابطه با مسائل ومشکلات فرهنگی هنری شهرستان به بحث وتبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی: منتخبی از اهالی فرهنگ و هنر شهرستان سنقر طی دیداری با فرماندار شهرستان، در رابطه با مسائل ومشکلات فرهنگی هنری شهرستان به بحث وتبادل نظر پرداختند.
رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی در ابتدای این مراسم  ضمن تقدیر از فرماندار جهت برگزاری این جلسه، به ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیتهای این اداره در سال٩٦ پرداختند.
کماسی ضمن اشاره به برنامه های مختلف فرهنگی وهنری برگزار شده در این شهرستان، اجرای مطلوب این فعالیتها را در گرو همفکری،همدلی و تعامل موجود بین انجمها، هنرمندان و مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دانستند. ایشان همچنین از شهرداری، شورای شهر و دیگر دستگاها و ارگانهای فرهنگی شهرستان درخواست داشتند با مشارکت و تعامل هرچه بیشتر میتوان برنامه های مطلوب تر و موثرتری در سال ٩٧ برنامه ریزی و اجرا کرد.
در ادامه فرماندار ضمن ابراز خرسندی از این دیدار صمیمی؛ از هنرمندان درخواست کردند  ضمن شناسایی ظرفیتهای فرهنگی شهرستان و مشارکت در برنامه های فرهنگی هنری، برنامه ها و نظرات خودرا در راستای بستر سازی برای ترویج نشاط و شادی عموم، و همچنین هرچه بهتر برگزار شدن این فعالیتها به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کنند.
معصومی زاده  ضمن تاکید بر تکریم شهدای انقلاب و ایثارگریهای رزمندگان و خانواده های این عزیزان از سوی آحاد جامعه، که همواره نیز اینگونه بوده است، از هنرمندان و اهالی فرهنگ شهرستان خواستند، فعالیتهای خودرا در چهارچوب قوانین ومقررات تعریف و اجرا کنند که در اینصورت مورد حمایت مسئولین نیز قرار خواهد گرفت.
در پایان هریک از هنرمندان و مسئولان انجمنها به بیان نظرات خود درباره مسائل،مشکلات ونیازهای فرهنگی هنری شهرستان پرداختند که فرماندار ضمن استماع سخنان آنها به بررسی هریک از موارد اشاره شده توسط هنرمندان پرداختند.
گفتنی است با توافق و تایید فرماندار این جلسات بصورت فصلی ادامه خواهد داشت.

۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500