• اخبار

طرح نشاط روستایی با محوریت برنامه های فرهنگی و هنری

طرح نشاط روستایی با محوریت برنامه های فرهنگی و هنری
طرح نشاط روستایی با محوریت برنامه های فرهنگی و هنری با همکاری فرمانداری، بخشداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورا و دهیاری اسلام آباد غرب برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه طرح نشاط روستایی با محوریت برنامه های فرهنگی و هنری با همکاری فرمانداری ، بخشداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورا و دهیاری برگزار میشود.
 در ابتدای این جلسه خسرو تمری ضمن تبریک انتصاب اردشیر بابیان به عنوان بخشدار مرکزی، آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را در برگزاری برنامه های مشترک با بخشداری مرکزی را در حوزه روستایی اعلام نمودند.
تمری در ادامه با توجه به پتانسیل شهرستان و نگاه فرهنگی بابیان در حوزه فرهنگ و هنر افزود : امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی لازم طرح نشاط روستایی را در راستای تقویت فرهنگ بومی و نشاط اجتماعی و هم چنین افزایش روحیه امید به زندگی انجام دهیم .
بابیان بخشدار مرکزی در این جلسه ضمن تشکر از حضور ریاست و همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه های ارائه شده توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت نمود و با معرفی روستای پرجمعیت جهت ارائه برنامه های فرهنگی و هنری خواستار اجرای این برنامه ها با کیفیت و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد شدند .
وی در ادامه : ابراز امیدواری نمود که بتوانیم در سایر روستاهای شهرستان هم این طرح نشاط روستایی را اجرایی نمائیم .
طرح نشاط روستایی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی و تقویت فرهنگ بومی تدارک دیده شده است .
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500