اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با روسای ادارات شهرستان های تابعه

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با روسای ادارات شهرستان های تابعه
در جلسه امروز پنجشنبه (16 فروردین) مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، ضمن دیدار با روسای ادارات شهرستان های تابعه، از زحمات و تلاش های سال گذشته آنها تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری، در جلسه امروز پنجشنبه (16 فروردین)، ضمن دیدار با روسای ادارات شهرستان های تابعه، از زحمات و تلاش های سال گذشته آنها تقدیر و تشکر کرد.
رحیم جعفری در این جلسه  اظهار داشت: بدون تردید تلاش شما قشر شریف در همه نهادها و بخصوص در مجموعه های دولتی, زمینه ‌ساز رشد شاخص های فرهنگی کشور است و امیدوارم همه بتوانند برای آبادانی و سرفرازی ایران عزیزمان بیش از پیش مفید باشند.
وی ادامه داد: خداوند را شاکرم در سالی که گذشت با همکاری شما عزیزان توانستیم برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی را در سطح استان برگزار کنیم.
جعفری گفت: امیدواریم در سال جدید که به رهنمود مقام معظم رهبری «سال حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است، با تکیه بر توانمندی های جوانان استان، گام های موثری در راستای اجرایی شدن برنامه های فرهنگی و هنری این استان برداریم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان اداره کل، توصیه کردند که در دوران کاری در مجموعه های اداری خود باید قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم، وظیفه شناس باشیم و به اموری که به ما واگذار شده است، عمل کنیم.
وی در پایان گفت: برخود لازم می دانم از تمامی زحمات شما همکاران گرامی در سال 96 تقدیر و تشکر نمایم و در سال پیش رو، پیشرفت روز افزون، سلامتی و سعادتمندی برای همگان را از درگاه خداوند تبارک و تعالی مسئلت دارم.

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۳:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید