• اخبار

اعلام برنامه های ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در شهرستان اسلام آباد غرب

اعلام برنامه های ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در  شهرستان اسلام آباد غرب
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب از برگزاری سلسه برنامه های ویژه ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در اسلام آباد غرب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب از برگزاری سلسه برنامه های ویژه ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در اسلام آباد غرب خبر داد.

تمری گفت: با محوریت شورای فرهنگ عمومی ویژه برنامه های متنوعی در سطح شهرستان برنامه ریزی شده است که این برنامه با هدف نشاط عمومی و هدفمند کردن شئون مذهبی برنامه ریزی شده است .

وی گفت : میلاد حضرت فاطمه (س) فرصت مناسبی برای توجه به ابعاد زندگی اهل بیت و به ویژه حضرت فاطمه (س) می باشد و لذا برنامه ریزی برای این ایام از اهمیت ویزه ای برخوردار است.

تمری  : با همکاری ادارات و نهاد های سطح شهر برنامه ریزی لازم جهت برگزاری باشکوه جشن بزرگ ولادت کوثر صورت پذیرفته و در این برنامه ضمن حضور گروههای هنری ، هدایای متعددی به شرکت کنندگان اهداء می شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب افزود : این برنامه با همکاری سپاه ناحیه اسلام آباد غرب، شورای شهر و شهرداری اسلام آباد غرب، بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) اداره ورزش و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب، آموزش و پرورش، دفتر امام جمعه، سازمان تبلبغات اسلامی در روز چهارشنبه ساعت ٣٠ : ٩ صبح برگزار می شود.

تمری بیان داشت: علاوه بر این برنامه پنج برنامه هنری با همکاری این اداره و بخشداری حمیل برگزار می شود و از حضور گروههای هنری توانمندی در این برنامه ها استفاده می شود.

همچنین ٤ برنامه دیگر در ایام هفته زن توسط این اداره در سطح شهر اسلام آباد غرب برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب در ادامه افزود: امید است با این برنامه فضای عمومی جامعه نسبت به رویداد بزرگ ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) از شور و هیجان و معنویت لازم برخوردار شود.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500