• اخبار

صدراله بابلی: پلاتو تخصصی نمایش اسلام آباد غرب تا قبل از جشنواره ملی تئاتر مرصاد راه اندازی می شود

صدراله بابلی: پلاتو تخصصی نمایش اسلام آباد غرب تا قبل از جشنواره ملی تئاتر مرصاد راه اندازی می شود
صدراله بابلی در بازدید از مجتمع فرهنگی هنری غدیر اسلام آبادغرب گفت : اسلام آباد غرب ظرفیت و پتانسیل لازم برای برگزاری جشنواره ملی تئاتر مرصاد را دارد و تا قبل از برگزاری جشنواره پلاتو تخصصی نمایش این شهرستان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ صدراله بابلی روز شنبه (12 اسفند) از مجتمع فرهنگی هنری غدیر اسلام آباد غرب بازدید نمود و پس از آن در جمع هنرمندان نمایش شهرستان اسلام آباد غرب از آماده سازی زیرساخت های شهرستان اسلام آباد غرب برای برگزاری جشنواره تئاتر مرصاد در گستره ملی خبر دارد.
در ابتدای این جلسه خسرو تمری ضمن خوش آمدگویی به معاونت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از پتانسیل ویژه تئاتر شهرستان اشاره و ابراز امیدواری کرد که با وجود اساتید خوب این حوزه و حمایت های اداره کل متبوع دهمین جشنواره تئاتر مرصاد بصورت ملی برگزار شود .
در ادامه این جلسه صدراله بابلی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه با تشکر از بانیان جلسه و افتخار از اینکه در جمع هنرمندان شهرستان اسلام آباد غرب قرار گرفته اند افزودند: با توجه به مسئولیت چندین ساله ام در این شهرستان خود را یک اسلام آبادی میدانم.
وی افزود: تاکید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به زیرساخت ها و همچنین نگاه غیر تمرکزگرایانه است و به همین جهت توجه به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها در اولویت این اداره کل قرار دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خاطر نشان کردند: وظیفه ادارات ارشاد هدایت، حمایت و نظارت است و در حوزه فرهنگ و هنر باید توجه خاصی به مقوله مطالبه گری داشته باشیم و انتقاد را راهکار بخشی از پیشرفت در این حوزه دانستند .
بابلی با توجه به خواسته های بحق و منطقی هنرمندان در زمینه تجهیزات و ساخت پلاتو قول مساعد دادند که در بودجه های اختصاص یافته این خواسته ها محقق گردد .
بابلی در ادامه از توجه ویژه فرماندار شهرستان جناب آقای دکتر کریمی بابت حمایت ایشان از هنرمندان تقدیر نمودو ابراز امیدواری نمود که با پیگیری های مستمر بتوانیم تئاتر مرصاد را بصورت ملی برگزار کنیم.
وی همچنین بیان داشتند : هم اکنون جناب آقای جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت جدی پیگیر مطالبات اصحاب فرهنگ و هنر هستند و بدنبال آن هستیم تا با رویکردی عدالت محور حوزه مختلف فرهنگی را مورد پوشش قرار دهیم.
بابلی در ادامه افزود: اسلام آباد غرب در حوزه نمایش پتانسیل و جایگاه ممتازی دارد و راه اندازی انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان باید به یکی از اولویت های هنرمندان این شهرستان تبدیل شود.
در این جلسه هنرمندان نمایش ضمن تقدیر و تشکر از بابلی به بیان مشکلات خود در بحث تجهیزات و زیرساخت ها اشاره کردند.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500