• اخبار

شهرستان اسلام آباد غرب ظرفیت پایتخت کتاب ایران شدن را دارد

شهرستان  اسلام آباد غرب ظرفیت پایتخت کتاب ایران شدن را دارد
ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان اسلام آباد غرب می تواند بستر مناسبی برای انتخاب این شهر را به عنوان پایتخت کتاب ایران در سال ٩٧ فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب بیان داشت: شهرستان  اسلام آباد غرب ظرفیت پایتخت کتاب ایران شدن را دارد.

تمری افزود: برای هر موضوعی عزم عمومی و سیاستگذاری نهادهای دولتی و همگرایی آنها باید شکل بگیرد و بدون توجه به این موضوع امکان و برنامه ریزی برای هر هدفی امکان ناپذیر است.

تمری بیان داشت : شهرستان اسلام آباد غرب یکی از شهرستان های ویزه کشور است که از نظر جایگاه تمدنی و فرهنگی از اهمیت تاریخی برخوردار می باشد و لذا تنها برنامه ریزی و همگرایی مردم و مسئولان و نخبگان فرهنگی ، هنری و رسانه ای  می تواند این شهرستان را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.

 وی همچنین گفت :  در بحث پایتخت کتاب ایران ، ما دبیرخانه پایتخت کتاب ایران را راه اندازی کردیم و هر کدام از دوستان و همکاران گوشه ای از کار را گرفته اند و بدنبال تشکیل کمیته های شهرستانی ستاد هستیم.

تمری خاطر نشان  : شعار اسلام آباد غرب در مسیر پایتخت کتاب ایران شعار اصلی ما در فعالیت های فرهنگی و هنری خواهد بود و تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت که این اتفاق ارزشمند در سال ٩٧ برای اسلام آباد غرب رقم بخورد.

 

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500