• اخبار

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سرپل ذهاب برگزار شد

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سرپل ذهاب برگزار شد
آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سرپل  برگزار گردید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب با اعلام این خبر اظهار داشت: این آزمون در روز پنجشنبه مورخ ١٠ اسفند ١٣٩٦ همزمان با سراسر کشور در محل کانون فرهنگی باهنر شهرستان سرپل ذهاب در رشته های حفظ ٣٠ جزء، ١ جزء،٢جزء، ٣ جزء،٥جزء و ١٠ جزء  برگزار گردید.

 مهدی بساطی افزود: علی رغم مشکلات متعددی که بر اثر وقوع زلزله به وجود آمده است شاهد استقبال بسیار خوب مردم به ویژه بانوان شهرستان بودیم که این موضوع نشان از تمایل مردم به سمت تعالیم قرآنی است و در نتیجه باید با برنامه ریزی مناسب زمینه های گسترش تعالیم الهی در جامعه را فراهم ساخت.

وی تعداد شرکت کنندگان در آزمون کتبی را ١٨٩ نفر اعلام کرد و خاطرنشان شد: بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم ویژه گروه سنی نوجوانان از شنبه ١٢ اسفند لغایت جمعه ١٨ اسفندماه برگزار می شود.

بساطی از همه دست اندر کاران فعالیتهای قرآنی به ویژه مربیان و موسسات قرآنی تحت نظارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه تشکر و قدردانی نموده و اظهار امیدواری کرد که با تلاش مسئولین شاهد همکاریهای گسترده تری در حوزه معارف وحیانی باشیم.

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500