• اخبار

نشست مشورتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب با انجمن خوشنویسان

نشست مشورتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب با انجمن خوشنویسان

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب؛ در مورخ ۹۶/۱۲/۸نشست مشورتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب با انجمن خوشنویسان برگزار گردید.
در ابتدای مراسم آیاتی از کلام وحی توسط نوروزی از هنرمندان ممتاز خوشنویسی قرائت گردید. سپس بهرامی مسول انجمن خوشنویسی شهرستان با ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن پرداخت که با توجه به افتتاح انجمن خوشنویسان اسلام آباد غرب در سال ١٣٧٦بعد از کرمانشاه به پتانسیل ویژه این هنر اشاره و خواستار توجه به هنر خوشنویسی شدند.

سپس سایر اساتید گروه خوشنویسی هرکدام جداگانه دیدگاههای خودرا درراستای تقویت هنر خوشنویسی بیان نمودند.در ادامه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر از اساتید بزرگوار و مانای خوشنویسی حضور در جمع اساتید فرهیخته را از افتخارات خود دانستند و با ذکر این نکته که اسلام آباد در تمام حوزه ها دارای پتانسیل ارزشمندیست افزود که هنر خوشنویسی اسلام آباد در حد کشوری است که این امر میتواند اسلام آباد را در هنر خوشنویسی بعنوان نماینده غرب کشور مطرح نماید.

تمری در ادامه از برگزاری جشنواره استانی خوشنویسی و هم چنین مراسم تقدیر و تجلیل از استاد صادقی و همچنین اجرای مسابقات فصلی خوشنویسی در مدارس در راستای استعداد یابی را از کارههای حمایتی اداره بمنظور تقویت و حمایت از هنرمندان خوشنویسی اعلام نمودند.

۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500