• اخبار

جلسه هماهنگی آزمون سراسری قرآن کریم در سرپل ذهاب

جلسه هماهنگی آزمون سراسری قرآن کریم در سرپل ذهاب
جلسه هماهنگی ادارات فرهنگ و ارشاد اسامی و اوقاف و امور خیریه با هدف برگزاری مناسب آزمون سراسری قرآن کریم در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، جلسه هماهنگی ادارات فرهنگ و ارشاد اسامی و اوقاف و امور خیریه با هدف برگزاری مناسب آزمون سراسری قرآن کریم در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب برگزار گردید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب، فعالیت در حوزه قرآنی و نشر معارف الهی را افتخاری ارزنده برای هر انسانی دانست و گفت: قرآن و اهل البیت علیهم السلام دو میراث گرانبهایی هستند که تمسک به آنها  مایه نجات و رستگاری خواهد بود.

مهدی بساطی افزود: هماهنگی های متعددی با اداره اوقاف و آموزش و پرورش بعمل آمده است تا شرایط مناسبی برای برگزاری آزمون کتبی قرآن کریم  فراهم گردد.

وی همکاری اداره اوقاف و امورخیریه، و آموزش و پرورش با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را مناسب و قابل تقدیر دانسته  و از زحمات موسسه قرآنی میراث ماندگار با مدیریت سرکار خانم زهرا پورمحمد قدردانی بعمل آورد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه سرپل ذهاب نیز فعالیت در حوزه قرآنی را مایه مباهات دانسته و بر تداوم همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه مسائل قرآنی و مناسبتهای مذهبی تأکید کرد.

داریوش یاوری افزود: برگزاری آزمون سراسری قرآن با همکاری سایر ادارات از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر تسهیل امور و برگزاری شایسته آزمون، می تواند به گسترش همکاری میان آنها منجر گردد.

وی نیز  از زحمات ادارات و افراد دست اندر کار و تلاشهای آنها برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن آزمون قرآن کریم تشکر و قدردانی نمود. 

 

۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500