• اخبار

برگزاری چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال ٩٦ در شهرستان هرسین

برگزاری چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال ٩٦ در شهرستان هرسین
چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان هرسین با حضور امام جمعه و فرماندار هرسن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان هرسین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اجرایی-امام جمعه هرسین،‌دکتر امیر شاه آبادی-فرماندار هرسین و جمعی از مسئولین ادارات سطح شهرستان در دفتر امام جمعه هرسین برگزار گردید.

 ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه بویژه امام جمعه و فرماندار هرسین به تشریح و ارائه دستورات جلسه و مصوبات جلسه قبل پرداختند و عنوان نمودند : امیدواریم بتوانیم دلایل و عوامل گسترش آسیب های اجتماعی (طلاق ) را هرچه بیشتر شناسایی و رفع نماییم.

دکتر امیر شاه آبادی-فرمانداری شهرستان هرسین انجام هرگونه اقدامی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی را در کلیه ادارات مهم دانسته و عنوان نمودند : آسیب ها در هم تنیده اند به گونه ای که هر آسیب می تواند زمینه یا مقدمه ای جهت آسیبهای دیگر باشد پس با توجه به گفته مقام معظم رهبری باید سعی نماییم تمام آسیب های اجتماعی را با هم بررسی نماییم. و بخصوص به مهارت آموزی فرزندان در دوران کودکی بیشتر اهمیت دهیم.

 سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اجرایی- امام جمعه هرسین نیز بیاناتی در این جلسه ارائه داشتند از جمله اینکه باید راهی برای جوابدهی به سوالات نوجوانان و جوانان خود بیابیم که آگاه باشند و زندگی را با آگاهی پیش ببرند.

هر یک از حاضرین نیز  نظرات و پیشنهاداتی را ارائه نموده و مباحثاتی را انجام دادند.

۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500