• اخبار

حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم 22 بهمن شهرستان هرسین

حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم 22 بهمن شهرستان هرسین

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، راهپیمایی با شکوه ٢٢ همزمان با سراسر کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین جعفری-مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در شهرستان هرسین برگزار گردید.

در این مراسم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه،امام جمعه، فرماندار، روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، سپاهیان،مسئولین،‌کارکنان ادارات،‌بسیجیان و اقشار مختلف مردم  شهرستان هرسین حضور داشتند.

مراسم راس ساعت ١٠ صبح شروع و از میدان آزادی تا درب مسجد آیت اله حجتی (ره ) ادامه داشت.در این مراسم مردم فهیم و مومن شهرستان هرسین بار دیگر آمدند تا با رهبر خود تجدید بیعت کنند و پاسداری و وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی را به همگان نشان دهند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج رحیم جعفری-مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بعنوان سخنران طی سخنانی به تشریح جایگاه کشور در عرصه جهانی پرداخت و اظهار داشت : از مهمترین علل خصومت استکبار با جمهوری اسلامی ایران ارتقا موقعیت سیاسی، اقتصادی،‌نظامی و علمی کشور در عرصه های جهانی است.ایشان وجود ٣ عامل : رهبری بی نظیر ولایت مطلقه فقیه،‌حضور با تعصب و با معنای مردم در همه صحنه ها و وجود نظامی مبتنی بر تفکرات و اندیشه های اسلامی ناب را از مهمترین دلایل توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های داخلی و بین المللی بر شمرده و عنوان نمودند : در زمینه های مختلف سیاسی، نظامی و علمی در جهان به توفیقات بزرگی دست یافته ایم و این جایگاه ارزشمند یکی از مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به آتش کشیدن نماد اسرائیل و پرچم آمریکا و اسرائیل و قرائت قطعنامه پایان بخش این راهپیمایی بزرگ و حماسی در شهرستان هرسین بود.

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500