• اخبار

برگزاری مراسم عصر شعر انقلاب

برگزاری مراسم عصر شعر انقلاب

  مراسم عصر شعر انقلاب روز پنج شنبه (19 بهمن) با حضور جمعی از مسئولین ادارات و هنرمندان و شاعران شهرستان در کانون بعثت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین مراسم عصر شعر انقلاب روز پنجشنبه مورخه ٩٦/١١/١٩ با همکاری موسسه ادبیات و ژیان هرسین و اداره آموزش و پرورش شهرستان با حضور جمعی از مسئولیت ادارات و هنرمندان وشاعران شهرستان در کانون بعثت هرسین برگزار گردید.
در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم،سرود جمهوری اسلامی پخش شده و سپس ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین به ایراد سخنانی جهت خوش آمدگویی و شرح برنامه جهت حضار پرداخت.ایشان عنوان نمودند : انقلاب امروز ما اتفاقی نیست که فقط در پس کتابها در تاریخ ماندگار گردد، این انقلاب در هر لحظه در جامعه ساری و جاریست در شعر ما، در ذهن ما،در داستانها و در قصه های ما و حتی در تمام اجزاء فرهنگ ما انقلاب نمود دارد.و شهیدان نمونه بسیار ارزشمند این نمود اسلامی هستند.عصر شعر انقلاب در شهرستان هرسین مراسمی است که شاعران خوب شهرستانی با برپایی آن یاد شهیدان و انقلاب را باری دیگر احیا می نمایند.
در ادامه مراسم نیز چند تن از شاعران شهرستان به شعرخوانی برای حاضرین پرداختند.در این میان بابک درویش پور-رییس انجمن ادبی حافظ هرسین، پژمان آقایی- مسئول موسسه ادبیات و ژیان هرسین نیز اشعاری جهت حاضرین ارائه نمودند.
در پایان از پژمان آقایی-مسئول موسسه فرهنگی هنری ادبیات و ژیان هرسین جهت همکاری در اجرای برنامه های  فرهنگی هنری ایام الله دهه مبارک فجر تقدیر بعمل آمد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500