• اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی اصحاب فرهنگ وهنر و رسانه شهرستان پاوه با نماینده اورامانات

برگزاری جلسه هم اندیشی اصحاب فرهنگ وهنر و رسانه شهرستان پاوه با نماینده اورامانات
بر اساس دعوت و برنامه ریزی بعمل آمده از سوی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پاوه جلسه هم اندیشی روسای موسسات فرهنگی هنری ومدیران سایتهای خبری تحلیلی شهرستان پاوه با شهاب نادری نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان پاوه؛در ابتدای برنامه هدایت محمودی رئیس  اداره فرهنگ وارشاداسلامی  پاوه ضمن تشکر از هنرمندان حاضر در این جلسه حضور نماینده محترم را ارج دانسته و آن را فرصت مغتنمی در  جهت اخذ راهکارهای مناسب به منظور دستیابی به تعالی فرهنگی  در  منطقه اورامانات به ویژه شهرستان پاوه ذکر  نمودند.
ایشان حمایت دولتهااز فرهنگ وهنر و فعالان این حوزه را که نیازمند حمایت جدی  هستند ضامن تعالی فرهنگی و اخلاق جامعه دانستند و از  آقای نادری خواهان پیگیری مسائل و مشکلات زیرساخت های فرهنگی هنری  شهرستان به ویژه تعمیر و تجهیز سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پاوه شدند.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن بیانات، مطالبات، طرح مسائل و… اهالی فرهنگ و رسانه گفت:از اهالی فرهنگ و قلم شهرستان پاوه تشکر می کنم و قدر دان آنها هستم
در پایان با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه از  فعالان عرصه فرهنگ وهنر و رسانه شهرستان پاوه تجلیل  شد.
لوح تقدیر به پاس خدمات آقای هدایت محمودی از سوی فعالان فرهنگ وهنر شهرستان پاوه تهیه و با امضای آقای نادری نماینده اورامانات تقدیم ایشان گردید.


۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500