اخبار

برگزاری پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه سینمای جوان در کرمانشاه

برگزاری  پنجاه و هفتمین جشنواره  منطقه ای  فیلم کوتاه سینمای جوان در کرمانشاه
برگزاری جلسه هماهنگی پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه سینمای جوان در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فیلم کوتاه منطقه ای کشور درسالن جلسات اداره کل با حضور معاونت اداری مالی ، معاونت هنری و سینمای ، حراست و رئیس انجمن سینمای جوان استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه خرسندپور معاون هنری و سینمایی اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن بیان نکاتی  در خصوص برگزاری جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه در کرمانشاه پس از 22 سال و فرصت ایجاد شده در جهت معرفی استان و نیز کشف استعداد های جوان عرصه فیلم سازی مطالبی را بیان و خواستار کمک و مساعدت همه دستگاه ها و ارگان های استان جهت اجرای هرچه باشکوه تر این جشنواره شدند.

بابلی معاون اداری و مالی اداره کل نیز ضمن اعلام آمادگی دستگاه متبوع جهت برگزاری این رویداد مهم  فرهنگی هنری با وجود تنگناها و کمبود اعتبارات مالی برلزوم اجرای هرچه باشکوه تر این رویداد مهم تاکید نمودند.

در ادامه نیز حیدریان رئیس اداره امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل نیز با بیان وجود ظرفیت های غنی در استان کرمانشاه برگزاری این جشنواره را اتفاقی مهم وفرصتی مناسب در جهت معرفی  و نیز آموزش هنرمندان جوان در عرصه فیلمسازی دانست.

در پایان رضایی رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه نیز گزارشی از روند برگزاری جشنواره فیلم کوتاه منطقه ای کرمانشاه ارائه وبیان داشت:با وجود اندک زمان اعلام برگزاری جشنواره، تا کنون بیش از 100 اثر به دبیرخانه ارسال و پیش بینی می شودتعداد مجموع آثار دریافتی به 1000 اثر نیز برسد.

یاد آور می شود جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه کرمانشاه (شبدیز)22 لغایت 25 شهریور سال جاری در کرمانشاه به مدت چهار روز  و با حضور هنرمندانی از استانهای ( البرز، قزوین، گیلان، زنجان، همدان، کردستان، ایلام، اردبیل، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و کرمانشاه) برگزار می شود

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید