• اخبار

انجمن داستان نویسی در یازدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه برگزار شد

انجمن داستان نویسی در یازدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه برگزار شد
در بخش برنامه های جنبی یازدهمین نمایشگاه کتاب و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال کرمانشاه (26 مهرماه) انجمن داستان نویسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه؛ در برنامه ویژه ای انجمن داستانویسی کرمانشاه در کنار یازدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه برگزار کرده بود، وحید رنجبر رئیس انجمن داستان نویسی کرمانشاه گفت: نگاه عمیق و مستمر به خواندن انواع رمان ها و داستان ها و همچنین حضور مستمر و پایه ای در جهت نقد داستان های خوانده شده می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین راه های نویسندگی در داستان محسوب شود.

وی افزود: انجمن داستان نویسی کرمانشاه که بصورت رسمی کار ش را از سال 87 آغاز کرده همواره بر این مهم سعی داشاته است که با درکنارهم قرار دادن اشخاصی که ایده هایی را در ذهن برای بیان یک داستان دارند و نمی دانند چگونه آنرا بازگو کنند، هدایت صحیح و یا در اصطلاح شیوه ی صحیح تر آموزش داستان نویسی را به آن ها یاد دهد که بتوانند با استفاده از یک سری روش های اصولی ضمن نوشتن داستان، نکات ضعف و قوت کارشان را گوشزد کرده و یک داستان خوب بنویسند.

در ادامه این برنامه جمعی از علاقمندان به داستان نویسی در یک جلسه پرسش و پاسخ به بیان دیدگاه ها و سوالات خود در باب امر نوشت در حوزه داستان پرداختند.

۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500