معاونت ها و مراکز ستادیگروه قرآن و عترت

انتخابات هیئت رئیسه قرآنی کرمانشاه

اعضاء هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه واحد قرآنی در کرمانشاه مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ امروز پنجشنبه (23 بهمن) انتخابات اتحادیه واحد موسسات و تشکل های قرآنی استان کرمانشاه در محل مجتمع فرهنگی و هنری وحدت برگزار شد.

کرمیان، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اظهار داشت: طبق فراخوان اعلام شده انتخابات اتحادیه واحد موسسات و تشکل های قرآنی در موعد مقرر و با حضور مؤسساتی از سطح استان جهت انتخاب 7 نفر از اعضای هیئت مدیره و 3 نفر عضو بازرسی برگزار و پس از استماع سخنان کاندیداهای شرکت کننده و تشکیل هیئت رئیسه انتخابات به  شکل رسمی آغاز شد.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این انتخابات اولین انتخابات استانی در کشور بوده که با حضور نمایندگانی از معاونت قرآن و عترت و اتحادیه کشوری در فضایی صمیمی و سالم برگزار گردید.
کرمیان در خصوص نتیجه انتخابات امروز اعلام کرد : در رای گیری به عمل آمده در بخش انتخاب هیئت مدیره‌؛ پیمان سلیمی  نرگس سفیدی، زهرا سعیدی، حسن پرمایون، ندا جمشیدی، افسانه کریمی و کبری گروسی راد و در بخش انتخاب بازرسین؛ سیروس قنبری، شکوه السادات جاسمی و پروین امیریان حائز اکثریت آراء شدند.